bilgi

Dr.Öğr. Üyesi Yunus Keser YILMAZ

Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı ve İntegratif  Tamamlayıcı Tıp Hekimi

 

Erzurum doğumlu olan Dr.Öğr. Üyesi Yunus Keser YILMAZ, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıp eğitimini tamamlayarak Tıp doktoru ünvanını aldı. Erzurum’da hekimlik yaptı. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma hastanesinde Kalp ve Damar Cerrahisi ihtisasını tamamladı. Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma hastanesinde Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim dalı kurucu başkanı ve öğretim üyesi olarak görev yaptı. Ayrıca Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalında öğretim üyesi olarak görev yaptı. Birçok özel hastanede Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı olarak hastalarına hizmet vermiştir.

Dr.Öğr. Üyesi Yunus Keser YILMAZ, alt ekstremitelerin her türlü varisli venlerin tedavisinde kesin çözüm sağlamaktadır. Hemanjiom (damar beni) tedavisinde çalışmaları mevcut olup başarılı sonuçlar almaktadır. Kalp ve Damar hastalıkları ve cerrahisi ile periferik damar cerrahisi konularında hastalarına hizmet vermektedir.

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Dr.Öğr. Üyesi Yunus Keser YILMAZ Tamamlayıcı ve İntegratif Tıp hekimi olup Fitoterapi, Homeopati, Akupunktur, Ozon terapi, Proloterapi, Nöralterapi, Mezoterapi ve diğer tamamlayıcı tedavi alanlarında  bütüncül tıp eğitimlerini Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve başka Üniversitelerde tamamladı. Kronik birçok hastalık ve kalp damar hastalıklarında Modern ve İntegratif Tıp alanlarında çalışmalarını sürdürmekte olup hastalarını tedavi etmektedir.

Kalp Damar Cerrahisi (Kalp Damar Cerrahisi Yoğun Bakım), Kardiyoloji (Current Kardiyoloji Tanı ve Tedavi) ve Genel Cerrahi (Schwartz cerrahinin ilkeleri) kitap yazarlıklarını yapmıştır. Ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış makaleleri ve tebliğleri vardır. Bilimsel dergilerde danışman, yayın kurulu üyeliği ve ulusal ve uluslararası Kalp ve Damar Cerrahisi Kongrelerinde bildiri değerlendirme kurulunda görev almıştır.

Ulusal ve uluslararası dergilerde 100’ün üzerinde yayınlanmış makaleleri ve tebliğleri vardır.  Kalp ve Damar Cerrahisi alanında 20’nin üzerinde bilimsel kurs belgesine sahiptir. Bilimsel dergilerde danışman, yayın kurulu üyeliği, ulusal ve uluslararası Kalp ve Damar Cerrahisi Kongrelerinde bildiri değerlendirme kurulunda görev almıştır.

Tıbbi bilgi ve tecrübelerini geleneksel tamamlayıcı ve integratif tıp uygulamaları ile sentezleyen Dr.Öğr, Üyesi Yunus Keser YILMAZ bilimsel bilgi ışığında hastalarını tedavi etmek ve yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyar.


SORU-CEVAP

ArabicEnglishGermanPersianRussianTurkish
Bizi Arayın
Copyright 2018. Bursa Varis Tedavi Merkezi. Op. Dr. Yunus Keser YILMAZ.
UYARI: Sitedeki içerik telif hakları kapsamında korunmakta olup izinsiz kopyalanamaz. Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıya bilgi vermek ve kamuoyunu bilgilendirme amacıyla
yazılmış olup doktor tavsiyesi yerine geçmez. Bu bilgilerin kişilere uygunluğu hekim kontrolü ve muayenesini gerektirir. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması
veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu sayfa sorumlu tutulamaz. Bursa Varis Tedavi Merkezi