bilgi

KREMLER VE BİTKİSEL TAKVİYELER VARİS TEDAVİSİNDE ÇÖZÜM OLABİLİR Mİ?

kremler-ve-bitkisel-takviyeler-varise-çözüm-olur-mu.jpeg
Varis ve örümcek damarlar genellikle büyük bir sağlık sorunu olmaktan ziyade estetik bir endişe kaynağı olduğundan, insanlar her zaman reçetesiz satılan ve bir kalp damar uzmanından randevu almadan önce kolayca uygulanabilen her şeyi denemek isterler.
Bu yaklaşım anlaşılabilir olsa da zamanımızın ve paramızın boşa harcanmasından başka bir şey değildir. Piyasada her biri harika sonuçlar vaat eden çok sayıda farklı ürün, çeşitli vitamin kremleri, bitkisel takviyeler ve doğal tedaviler bulunmaktadır. Bu çirkin şişkin damarların her gece losyon sürdükten sonra mucizevi bir şekilde kaybolacağına inanıyorsanız, sonuç hayal kırıklığı olacaktır.

✳Kremler ve Bitkisel Takviyeler varis ve örümcek damarlarının tedavisinde etkili midir?

Cevap kısaca HAYIR olacaktır .
Çeşitli kremlerin, doğal ilaçlar ve bitkisel takviyelerin varis ve örümcek damarlarının önlenmesinde biraz etkili olduğu söyleniyor. Bunların çoğu, kan dolaşımını destekleyen vitaminler ve diğer maddeleri içerir, bu, dolaşım sisteminiz hala sağlıklı olduğunda her zaman iyi bir şeydir. Ancak sorun şu ki, bir varis veya örümcek damarı oluştuğunda, bitkisel takviyeler ve kremler etkili bir tedavi değildir!
Bu ürünlerin varisli veya örümcek damarlar üzerindeki olumlu sonuçlar verdiğini doğrulayacak hiçbir mevcut çalışma, araştırma veya devam eden deneme yoktur.
Doğal olarak, bu yüzden reçetesiz satın alınabilirler. Çoğu zaman, bu ürünler pürüzsüz, sağlıklı görünen bacaklar yerine cildinizi tahriş eder ve hazımsızlığa neden olur. Bu nedenle, bu ürünlere para ve zaman harcamayın.

✳Peki diğer tedavi seçenekleri neler?

Varisli veya örümcek damarlarınız zaten gelişmişse, reçetesiz satılan ilaçları denemeyi tercih etmeyin. Bu sadece para değil, aynı zamanda zaman kaybı olacaktır. Varis ve örümcek damarların tedavisinde zaman ise çok önemlidir. Uygun tedaviyi ne kadar çabuk alırsanız, tedavi o kadar az karmaşık, daha az maliyetli ve daha etkili olacaktır.
Varisli ve örümcek damarların altında çok daha ciddi sağlık sorunlarının yattığı ise ayrı bir sorun.
Bu yüzden bacaklarınızı losyon içinde boğarak, yüzünüze pahalı kremler sürerek ve haplar yutarak zaman kaybetmeyin. Bir uzmandan randevu alın olumlu sonuçlarını hemen göreceğiniz ve hissedeceğiniz seçenekleri öğrenin.
Modern teknoloji sayesinde, varis ve örümcek damarlarının tedavisi oldukça kolaylaştı.
Yeni modern tedavi yöntemleri ameliyat gerektirmez, uzman doktorumuz kliniğimizde ameliyatsız tedavi yöntemleriyle kısa sürede varislerinizi tedavi edecektir.
Daha ilk seansta eve nispeten az bir ağrı veya rahatsızlıkla yürüyebilirsiniz.
Hemen kliniğimizin iletişim numaranısından bize ulaşın, size gerekli bilgiyi verelim, randevunuzu oluşturalım kısa sürede varislerinizden kurtulun.

BURSA VARİS TEDAVİ MERKEZİ

İletişim ve randevu için:
☎️0224 249 44 41
📱0541 207 22 95

SORU-CEVAP


Randevu Al
Copyright 2018. Bursa Varis Tedavi Merkezi. Op. Dr. Yunus Keser YILMAZ.
UYARI: Sitedeki içerik telif hakları kapsamında korunmakta olup izinsiz kopyalanamaz. Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıya bilgi vermek ve kamuoyunu bilgilendirme amacıyla
yazılmış olup doktor tavsiyesi yerine geçmez. Bu bilgilerin kişilere uygunluğu hekim kontrolü ve muayenesini gerektirir. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması
veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu sayfa sorumlu tutulamaz. Bursa Varis Tedavi Merkezi