bilgi

VARİS SKLEROTERAPİ TEDAVİSİ

Bacak içerisindeki varislere çok ince iğneler aracılığıyla sklerozan madde enjekte edilerek varisli damarların işlevsiz hale getirip varislerin yok edilmesidir. Muayenehane veya poliklinik koşullarında yapılmaktadır. Her seansta belli bir alan yapılmakta ve belirli aralıklarla hasta çağırılarak tedavi süreci tamamlanmaktadır. Hasta işlem sonrasında yürüyerek evine rahatlıkla gidebilmekte ve araç kullanabilmektedir.

Varis Tedavisi: Mikroskleroterapi

Kılcal çok küçük varis tipleri için tercih edilen bir tekniktir. Küçük kılcal damarlar bu şekilde zedelenir ve sorun ortadan kalkar.

Sonuç olarak, Bursa Varis Tedavi Merkezimizde başarıyla uygulanan tekniklerden skleroterapi yöntemi, varislerin tedavisinde tüm dünyada en sık uygulanan ve en başarılı olan bir yöntemdir. Skleroterapi çok dikkatli, özenli ve sabırlı bir şekilde uygulanırsa yan etkisi son derece az olan çok başarılı bir tedavi yöntemidir.

Varislerinizi ciddiye alın! Kişinin varislerinin olması ve hareket kısıtlılığı, önemli bir risk faktörüdür.

BURSA VARİS TEDAVİ MERKEZİ

Varis tedavisinde doğru adres!

Op.Dr. Yunus Keser Yılmaz

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

SORU-CEVAP

ArabicEnglishGermanPersianRussianTurkish
Bizi Arayın
Copyright 2018. Bursa Varis Tedavi Merkezi. Op. Dr. Yunus Keser YILMAZ.
UYARI: Sitedeki içerik telif hakları kapsamında korunmakta olup izinsiz kopyalanamaz. Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıya bilgi vermek ve kamuoyunu bilgilendirme amacıyla
yazılmış olup doktor tavsiyesi yerine geçmez. Bu bilgilerin kişilere uygunluğu hekim kontrolü ve muayenesini gerektirir. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması
veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu sayfa sorumlu tutulamaz. Bursa Varis Tedavi Merkezi