bilgi

Yazdığı Kitaplar

1) CERRAHİNİN İLKELERİ (SCHWARTZ).

  1. Edinsel Kalp hastalıkları. Schwartz. Yrd.Doç.Dr. Yunus Keser Yılmaz / Bölüm 21. Sayfa:735-785. Shoichi Okada, Jason O.Robertsan, LindseyL.Saint ve Ralph J.Damiano Jr. Translate: Güneş Tıp Kitabevi, Ankara, 2016.

Edinsel Kalp Hastalıkları – Yrd.Doç.Dr. Yunus Keser Yılmaz / Bölüm 21 / Okumak için tıklayınız.

Kapak / Tıklayınız.

2) KARDİYOLOJİ TANI VE TEDAVİ (CURRENT)

• Torasik Aort Anevrizmaları ve Diseksiyonları. Yrd.Doç.Dr. Yunus Keser Yılmaz / Bölüm 37. Sayfa: 550-570. John A Elefteriades Güneş Tıp Kitabevi, Ankara. 2016.

• Triküspit ve Pulmoner Kapak Hastalığı. Yrd.Doç.Dr. Yunus Keser Yılmaz / Bölüm 21, Sayfa:272-284. Brian D.Hont,MD; Michael H. Crowford,MD. Güneş Tıp Kitabevi, Ankara. 2016.

Triküspit ve Pulmoner Kapak Hastalığı . Yrd.Doç.Dr. Yunus Keser Yılmaz / Bölüm 21 – Sayfa 272-284 / Okumak için tıklayınız.

Torasik Aort Anevrizmaları ve Diseksiyonları . Yrd.Doç.Dr. Yunus Keser Yılmaz / Bölüm 37 – Sayfa 550-570 / Okumak için tıklayınız.

3) ERİŞKİN KALP VE DAMAR CERRAHİSİNDE YOĞUN BAKIM

Sık uygulanan Kardiyovasküler Cerrahi Çeşitleri ve Teknikleri – Kroner Arter Baypas Cerrahisi ve Postoperatif Takibi – Yrd.Doç.Dr. Yunus Keser Yılmaz / Bölüm 1. Sayfa: 7-39

SIK UYGULANAN KARDİYOVASKÜLER CERRAHİ ÇEŞİTLERİ VE TEKNİKLERİ – KORONER ARTER BAYPAS CERRAHİSİ VE POSTOPERATİF TAKİBİ – Yrd.Doç.Dr Yunus Keser Yılmaz – Bölüm 1. Sayfa: 7-39 / Okumak için tıklayınız.


ArabicEnglishGermanPersianRussianTurkish
Bizi Arayın
Copyright 2018. Bursa Varis Tedavi Merkezi. Op. Dr. Yunus Keser YILMAZ.
UYARI: Sitedeki içerik telif hakları kapsamında korunmakta olup izinsiz kopyalanamaz. Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıya bilgi vermek ve kamuoyunu bilgilendirme amacıyla
yazılmış olup doktor tavsiyesi yerine geçmez. Bu bilgilerin kişilere uygunluğu hekim kontrolü ve muayenesini gerektirir. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması
veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu sayfa sorumlu tutulamaz. Bursa Varis Tedavi Merkezi